facebook instagram

WYPRAWKA BAWEŁNA / BAMBUS - GWIAZDKI

99.00 zł

CZAS REALIZACJI 3 DNI

               


Muślinowa wyprawka to zestaw akcesoriów niezbędnych dla każdego niemowlaka

Na zestaw składa się: otulacz o wymiarach 110x110, jedna pieluszka 70x70, 2 mini pieluszki 30x30. Akcesoria uszyte z delikatnej tkaniny z naturalnych surowców bawełny i bambus są niezastąpione w każdej sytuacji. 

Otulacz w wersji XL przydatny będzie jako lekki kocyk do otulania lub okrycia w cieplejsze dni, osłona przed słońcem, może posłużyć jako prześcieradło do wózka, czy kołyski, okrycie dla karmiącej mamy. 

Pieluszki i ściereczki to podstawowy element wyprawki maluszka, do przykrycia, wycierania, mycia maluszka. 

Wszystkie elementy wyprawki ozdobione są autorskimi czarnymi printami, które można znaleźć również na kocykach i pościeli będących idealnym uzupełnieniem dla muślinowej wyprawki. 

Komplet zapakowany jest w elegancie opakowanie, będzie więc pięknym i praktycznym prezentem dla noworodka. 

Akcesoria NAME ME uszyte są z muślinu z bawełny i bambusa. Materiał jest miękki i przyjemny w dotyku, więc idealnie sprawdza się w pielęgnacji maluszka. Tkanina i barwniki posiadają certyfikaty OEKO – TEX 100 w najwyższej klasie I - co potwierdza, że są bezpieczne dla niemowląt.

Skład: 60% bawełny 40% wiskoza bambusowa

Kolor: wzór biało-czarny

Klient ma prawo zwrócić towar (odstąpić od umowy) w ciągu 14 dni od momentu otrzymania przesyłki.

Prawo odstąpienia od umowy nie przysługuje w przypadku produktów personalizowanych. 


FORMULARZ ZWROTU

FORMULARZ REKLAMACJI


Wypełniony Formularzy zwrotu / reklamacji pozwoli nam na sprawniejsze przeprowadzenie procesu, jednak nie jest konieczne do odstąpienia od umowy / zgłoszenia reklamacji. Wystarczy oświadczenie w innej formie pisemnej lub mail. Przed wysyłką zwracanego / reklamowanego towaru prosimy o maila na adres: info@namme.pl ze skanem (zdjęciem) formularza lub samą informacji o wysyłce towaru. Dzięki temu będziemy mogli monitorować, czy przesyłka do nas dotarła, a w razie zaginięcia będziemy mogli szybciej zareagować.


Towar należy odesłać na adres: 

NAME ME 

ul. Radnych 10 / 6

05-800 Pruszków 


Klient ponosi bezpośrednie koszty zwrotu towaru. 

Zwrot należności za odesłany produkt nastąpi w ciągu 14 dni kalendarzowych od momentu otrzymania przez Sklep przesyłki. Zwrot będzie dokonany przelewem na rachunek wskazany przez Klienta w Formularzu Zwrotu / Reklamacji.