facebook instagram

O NAME ME


KAŻDE DZIECKO ZASŁUGUJE NA WYJĄTKOWY PREZENT

Uważamy, że gadżetom taśmowej produkcji brakuje duszy, i dlatego maluszki szybko o nich zapominają. Nasza kolekcja powstała po to, aby każdy niemowlak mógł otrzymać niepowtarzalny prezent. Szyjemy kocyki z myślą o tym jednym, wyjątkowym bobasie, dlatego prezent marki NAME ME będzie dla niego pamiątką na całe życie... która ucieszy także rodziców!TYLKO NATURALNE MATERIAŁY

Wierzymy, że nie ma dla maluszków nic lepszego niż naturalne materiały. Nasze kocyki, pościele i poduszki dla noworodków i niemowląt powstają z najwyższej jakości bawełny, która naturalnie oddycha, zapewniając dziecku ciepło i komfort. Używamy dzianin i tkanin pochodzących wyłącznie od polskich producentów. Materiał oraz nadruki spełniają restrykcyjne wymogi certyfikatu Oeko-tex kl. I, dzięki czemu mamy pewność, że wyprawka NAME ME jest całkowicie bezpieczna dla wrażliwej skóry niemowlaka.SCANDI BLACK & WHITE

Nasza autorska stylistyka powstała z zamiłowania do prostoty oraz czerni i bieli. Projektując kocyki, pościele i poduszki dla maluszków inspirowaliśmy się skandynawskim minimalizmem, i tym, w jaki sposób noworodki widzą świat. Nasze grafiki pozbawione są detali, aby ułatwić niemowlętom i noworodkom rozpoznawanie kształtów. 


 

WARTO POCZEKAĆ

Produkcja naszych personalizowanych produktów trwa trzy tygodnie. Potrzebujemy właśnie tyle czasu, aby przygotować kocyk dla niemowlaka najwyższej jakości.

Projektujemy wzór z imieniem i danymi dziecka, a następnie drukujemy go w profesjonalnej drukarni materiałów, z wykorzystaniem ekologicznych, bezpiecznych dla dziecka barwników. Utrwalamy nadruk, po czym pierzemy i zmiękczamy dzianinę. Dopiero z tak przygotowanego materiału szyjemy jedyny w swoim rodzaju kocyk lub poduszkę. Dzięki temu mamy pewność, że prezent dla maluszka będzie niezwykłą pamiątką narodzin i przetrwa w doskonałym stanie przez długie lata.

Jeśli nie możesz czekać przez trzy tygodnie, sprawdź naszą ofertę zestawów prezentowych. Znajdziesz tam m.in. vouchery, które możesz wręczyć zaraz po zakupie. Za trzy tygodnie wyślemy gotowy kocyk Tobie lub maluszkowi, którego nim obdarowałeś.