Darmowa dostawa od 199zł

O NAME ME

Mam na imię Weronika lubię dawać prezenty, które nie tylko ucieszą w dniu ich wręczenia, ale zostaną zapamiętane na dłużej. Stąd moje zamiłowanie do personalizacji. Jednak nie tej rodem z gadżetów reklamowych, ale przemyślanej i na prawdę osobistej. Moim pierwszym pomysłem na personalizowany prezent był prezent ślubny dla przyjaciół. Wręczyłam im ręcznie malowane kieliszki - z imieniem i datą ślubu w witrażowym serduszku. Zwykłe kieliszki do szampana dzięki lokalnej malarce (z którą w dzieciństwie miałam zajęcia plastyczne) stał się małym dziełem sztuki z wielkim przesłaniem: „wznoście tymi kieliszkami toast w kolejne rocznice ślubu”. Jedni małżonkowie wznieśli ich już 20! 

WYJĄTKOWY PREZENT DLA NOWORODKA

Naturalną koleją rzeczy były prezenty dla noworodków. Chciałam by ucieszyły rodziców, ale też został zatrzymany i zapamiętany przez maleństwo. Sam wyboru przedmiotu był dla mnie prosty. Chyba każdy chciałby mieć kocyk, którym był otulany od pierwszych dni.  Dzięki metryczce zwykły kocyk stał się tym jedynym i wyjątkowym, idealnym prezentem z okazji narodzin. Kocyk zawsze już będzie przypominał obdarowanym jacy byli maleńcy w dniu narodzin. Co ważne ten prezent nie zostanie przekazany dalej, razem z ubrankami czy zabawkami, z których szybko się wyrasta. :-)

KAŻDY KOCYK TO NOWA HISTORIA

Chciałabym, żeby każdy maluch miał swój wyjątkowy kocyk, stworzony specjalnie dla niego. Pełen wspólnych przeżyć i własnych historii. Taki, który zostanie w pudełku z pamiątkami z dzieciństwa. Takie kocyki tworzymy w NAME ME. Lokalnie, współpracując z łódzką dziewiarnią i drukarnią, małą szwalnią w warszawie i grafikami tworzącymi specjalnie dla nas wyjątkowe wzory.

Na naszej stronie znajdziesz więcej pomysłów na gromadzenie ulotnych wspomnień: atramentowy odcisk stópki, metryczka z oryginalną kartki z kalendarza, kronika z pierwszych lat życia. Zainspiruj się i zatrzymaj czas.

Jak nasze produkty sprawdzają się w praktyce możesz podejrzeć na instagramie @nameme_pl  

 
 

 
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl