facebook instagram

PODUSZKA STÓPKI - GIRL

58.00 zł

CZAS REALIZACJI DO 3 DNI

Pokój małej dziewczynki ozdobiony poduszką z dużym printem z motywem małych stópek i napisem GIRL, będzie dla dziecka bezpieczną oazą odpoczynku, a także miejscem, gdzie będzie mogło ćwiczyć zmysł wzroku. 

Choć pediatrzy zalecają, by maluszki spały na płaski materacyku, poduszka NAME ME znajdzie w pierwszych dniach życia dziecka wiele praktycznych zastosowań – zabezpieczy maluszka leżącego na boku, przytrzyma główkę na jednej stronie, a także będzie stymulować rozwój wzroku noworodka. Do takiej poduszeczki można również dobrać czarno-białą pościel dla niemowląt z autorskiej kolekcji NAME ME i kocyk z imieniem dziecka. W ten sposób skomponujemy idealną wyprawkę dla noworodka. 

Poszewka uszyta jest  z najwyższej  jakości bawełny. Dzianina i barwniki posiadają certyfikaty OEKO – TEX 100 w najwyższej klasie I - co potwierdza, że są bezpieczne dla niemowląt.

Na poduszce możemy umieścić każdą z 12 naszych grafik. Jeśli interesujący Cię wzór nie jest dostępny w sklepie napisz do nas, sprawdzimy jaki będzie czas realizacji dla danego wzoru.

Kolor: biało-czarny,  tył poszewki biały                

Wymiary:  30x40cm (+/- 1 cm)

Zapięcie: suwak z tyłu poduszki

Poduszka: materiał bawełna, wypełnieniem poliestrowym