facebook instagram

OTULACZ BAWEŁNA / BAMBUS - SERDUSZKA

49.00 zł

CZAS REALIZACJI 3 DNI

        

Duży otulacz to niezwykle przydatny element wyprawki dla niemowlaka. Jest idealny do spowijania noworodka. W ciepłe dni sprawdzi się też jako lekki przewiewny kocyk, ręcznik lub osłona przed słońcem. Może ponadto pełnić rolę miękkiego prześcieradełka do wózka lub łóżeczka, a także okrycia dla mamy, która karmi piersią. 

Otulacz NAME ME wykonany jest z przyjaznej dla skóry dziecka muślinowej tkaniny wykonanej z bawełny i bambusa. Takie połączenie to maksymalny komfort dla maluszka, tkanina jest delikatna, niezwykle chłonna i bardzo przewiewna. Dzięki swojemu dużemu rozmiarowi to bezcenna pomoc w pielęgnacji dziecka w domowym zaciszu, ale także w trakcie spacerów i w podróży

Muślinowe otulacze NAME ME wykonane są z delikatnej tkaniny z certyfikatem OEKO – TEX 100 w klasie I. Certyfikat ten posiadają także wykorzystywane przez nas barwniki. Dzięki temu jest bezpieczny nawet dla noworodków. 

Skład: 60% bawełny 40% wiskoza bambusowa

Wymiary: 110x110 cm

Kolor: wzór biało-czarny

Klient ma prawo zwrócić towar (odstąpić od umowy) w ciągu 14 dni od momentu otrzymania przesyłki.

Prawo odstąpienia od umowy nie przysługuje w przypadku produktów personalizowanych. 


FORMULARZ ZWROTU

FORMULARZ REKLAMACJI


Wypełniony Formularzy zwrotu / reklamacji pozwoli nam na sprawniejsze przeprowadzenie procesu, jednak nie jest konieczne do odstąpienia od umowy / zgłoszenia reklamacji. Wystarczy oświadczenie w innej formie pisemnej lub mail. Przed wysyłką zwracanego / reklamowanego towaru prosimy o maila na adres: info@namme.pl ze skanem (zdjęciem) formularza lub samą informacji o wysyłce towaru. Dzięki temu będziemy mogli monitorować, czy przesyłka do nas dotarła, a w razie zaginięcia będziemy mogli szybciej zareagować.


Towar należy odesłać na adres: 

NAME ME 

ul. Radnych 10 / 6

05-800 Pruszków 


Klient ponosi bezpośrednie koszty zwrotu towaru. 

Zwrot należności za odesłany produkt nastąpi w ciągu 14 dni kalendarzowych od momentu otrzymania przez Sklep przesyłki. Zwrot będzie dokonany przelewem na rachunek wskazany przez Klienta w Formularzu Zwrotu / Reklamacji.