facebook instagram

KOCYK WITH YOU IT'S DIFFERENT - STÓPKI

139.00 zł

CZAS REALIZACJI 3 DNI

          data-verified=

Po narodzinach upragnionego maleństwa życie każdej mamy i każdego taty zmienia się diametralnie. Bawełniany kocyk dla noworodka z hasłem WITH YOU IT’S DIFFERENT i motywem dziecięcych stópek to idealny prezent dla noworodka od jego ukochanych rodziców. 

Wszystkie kocyki niemowlęce z autorskiej kolekcji NAME ME wykonane są z dwóch warstw przyjemnej w dotyku dzianiny, która pozwala skórze oddychać, a w chłodniejsze dni miło ją ogrzewa. 

Wszystkie wzory na naszych kocykach zostały opracowane tak, aby stymulować rozwój wzroku noworodków i niemowląt. Małe dzieci nie widzą bowiem jeszcze szczegółów ani mniej kontrastowych zestawień.

Wyprawki dla niemowląt NAME ME szyte są z wysokiej jakości bawełny z certyfikatem OEKO – TEX w klasie I, zaś zdobiące je nadruki wykonujemy przy użyciu bezpiecznych barwników, którym przyznano ten sam certyfikat. 

Kocyk z napisem może być w każdym z naszych 12 wzorów. Jeśli interesujący Cię wzór nie jest dostępny w sklepie napisz do nas, sprawdzimy jaki będzie czas realizacji dla danego wzoru.

Skład: 100% bawełny

Kolor: wzór biało-czarny, szaro-biały melanż, czarna lamówka

Wymiary: 70x100cm (+/- 2 cm)