facebook instagram

KOCYK + PODUSZKA GIRL - MISIE BIAŁE

177.00 zł

CZAS REALIZACJI 3 DNI

        

Kocyk bawełniany z grafikami + poduszka GIRL

Narodziny maleńkiej dziewczynki to wielka radość w życiu każdego rodzica. W jej pierwszych miesiącach życia bardzo pomocna będzie lekka, bawełniana wyprawka dla noworodka z przewiewnym kocykiem i miękką poduszeczką. Wesołe misiowe printy i napis GIRL sprawią, że nikt nie będzie miał wątpliwości, że wyprawka należy do dziewczynki.

Zarówno kocyk dla noworodka, jak i poduszeczkę pokrywają wyraźne czarne printy, na których maleństwo może ćwiczyć swój wzrok w pierwszych miesiącach życia. 

Bezpieczeństwo gwarantuje fakt, że do produkcji wyprawek dla niemowląt NAME ME stosowane są jakościowe tkaniny i barwniki z certyfikatami OEKO – TEX w klasie I.

Kocyk z napisem może być w każdym z naszych 12 wzorów. Jeśli interesujący Cię wzór nie jest dostępny w sklepie napisz do nas, sprawdzimy jaki będzie czas realizacji dla danego wzoru.

Skład: 100% bawełny, wypełnienie poduszki 100% poliester

Kolor: wzór biało-czarny, szaro-biały melanż, czarna lamówka

Wymiary: kocyk  70x100cm (+/- 2 cm), poduszka 30x40cm (+/- 1 cm)

Klient ma prawo zwrócić towar (odstąpić od umowy) w ciągu 14 dni od momentu otrzymania przesyłki.

Prawo odstąpienia od umowy nie przysługuje w przypadku produktów personalizowanych. 


FORMULARZ ZWROTU

FORMULARZ REKLAMACJI


Wypełniony Formularzy zwrotu / reklamacji pozwoli nam na sprawniejsze przeprowadzenie procesu, jednak nie jest konieczne do odstąpienia od umowy / zgłoszenia reklamacji. Wystarczy oświadczenie w innej formie pisemnej lub mail. Przed wysyłką zwracanego / reklamowanego towaru prosimy o maila na adres: info@namme.pl ze skanem (zdjęciem) formularza lub samą informacji o wysyłce towaru. Dzięki temu będziemy mogli monitorować, czy przesyłka do nas dotarła, a w razie zaginięcia będziemy mogli szybciej zareagować.


Towar należy odesłać na adres: 

NAME ME 

ul. Radnych 10 / 6

05-800 Pruszków 


Klient ponosi bezpośrednie koszty zwrotu towaru. 

Zwrot należności za odesłany produkt nastąpi w ciągu 14 dni kalendarzowych od momentu otrzymania przez Sklep przesyłki. Zwrot będzie dokonany przelewem na rachunek wskazany przez Klienta w Formularzu Zwrotu / Reklamacji.