facebook instagram

Kocyk personalizowany HELLO WORLD z mapą świata

159.00 zł

    KOLOR NAPISU - SZARY

CZAS REALIZACJI ok 7 DNI

Praktyczny i zarazem unikalny, spersonalizowany kocyk z napisem HELLO WORLD i mapą świata, to idealny wybór nie tylko dla małego podróżnika. 

▪ PERSONALIZACJA: 

Na kocyku można zamieścić metryczkę (datę narodzin maleństwa oraz jego wagę i wzrost), dowolny napis lub miejsce urodzenia (jako nazwę miejscowości lub współrzędne geograficzne). Dzięki takiej personalizacji, możesz stworzyć niezwykły prezent, którego nie będzie miał nikt inny na całym świecie. 

▪ NATURALNE MATERIAŁY

Jednocześnie bawełniany kocyk to nieodzowny element wyprawki dla nowo narodzonego maleństwa.  Przyda się wszędzie gdzie zabierzecie niemowlę, niezależnie od pory roku. Idealny w podróży: w samochodzie, samolocie, czy wózku. 

Wszystkie poduszki, pościele i kocyki niemowlęce szyjemy z bezpiecznej dla skóry dzieci bawełny z certyfikatem OEKO – TEX 100 w klasie I. Certyfikat ten mają również stosowane przez nas barwniki. 

Skład: 100% bawełny

Kolor: wzór biało-czarno-szary, czarna lamówka

Wymiary: 70x95cm (+/- 2 cm)

Poniżej uzupełnij dane, które chcesz umieścić na kocyku. W polu imienia możesz wpisać również hasło, drugie imię, miejscowość urodzenia lub dowolny tekst.