facebook instagram

KOCYK BAWEŁNIANY DLA NIEMOWLAKA - KLOCKI

129.00 zł 69.00 zł

CZAS REALIZACJI 3 DNI

        

Bawełniany kocyk dla niemowlaka z motywem drewnianych kocyków to idealny pomysł na prezent dla nowo narodzonego maluszka. Dwie warstwy miękkiej dzianiny, z której szyte są kocyki niemowlęce NAME ME, zapewniają delikatnej skórze ciepło, ale równocześnie umożliwiają przepływ powietrza, dzięki czemu skóra oddycha.

Autorskie czarno-białe printy na kocykach NAME ME stymulują rozwój wzroku małych dzieci. Wzrok noworodków jest bowiem jeszcze nie do końca ukształtowany, przez co nie dostrzegają one delikatnych kontrastów kolorystycznych i mniejszych szczegółów. 

Warto podkreślić, że nasze poduszeczki, kocyki i pościele dla niemowląt wykonane są z najwyższej klasy bawełny i bezpiecznych dla skóry dzieci barwinków. Zarówno barwniki, jak i bawełna posiadają certyfikaty OEKO – TEX w klasie I. 

Skład: 100% bawełny

Kolor: wzór biało-czarny, szaro-biały melanż, czarna lamówka

Wymiary: 70x100cm (+/- 2 cm)

Klient ma prawo zwrócić towar (odstąpić od umowy) w ciągu 14 dni od momentu otrzymania przesyłki.

Prawo odstąpienia od umowy nie przysługuje w przypadku produktów personalizowanych. 


FORMULARZ ZWROTU

FORMULARZ REKLAMACJI


Wypełniony Formularzy zwrotu / reklamacji pozwoli nam na sprawniejsze przeprowadzenie procesu, jednak nie jest konieczne do odstąpienia od umowy / zgłoszenia reklamacji. Wystarczy oświadczenie w innej formie pisemnej lub mail. Przed wysyłką zwracanego / reklamowanego towaru prosimy o maila na adres: info@namme.pl ze skanem (zdjęciem) formularza lub samą informacji o wysyłce towaru. Dzięki temu będziemy mogli monitorować, czy przesyłka do nas dotarła, a w razie zaginięcia będziemy mogli szybciej zareagować.


Towar należy odesłać na adres: 

NAME ME 

ul. Radnych 10 / 6

05-800 Pruszków 


Klient ponosi bezpośrednie koszty zwrotu towaru. 

Zwrot należności za odesłany produkt nastąpi w ciągu 14 dni kalendarzowych od momentu otrzymania przez Sklep przesyłki. Zwrot będzie dokonany przelewem na rachunek wskazany przez Klienta w Formularzu Zwrotu / Reklamacji.