facebook instagram

KOCYK BAWEŁNIANY DLA NIEMOWLAKA - CIUCHCIE

129.00 zł

CZAS REALIZACJI 3 DNI

        

W każdej wyprawce dla niemowlaka powinien znaleźć się miękki bawełniany kocyk. Leciutki kocyk NAME ME z motywem ciuchci uszyty jest z dzianiny, która skutecznie ogrzeje maleństwo zawsze wtedy, gdy zajdzie taka potrzeba. Naturalny materiał jednocześnie pozwala skórze oddychać. Co więcej, czarne wyraźne wzory na kocyku będą widoczne nawet dla nie do końca rozwiniętego jeszcze wzroku malca.

Wszystkie elementy wyprawek dla niemowląt NAME ME szyjemy z bezpiecznych tkanin z certyfikatem OEKO – TEX w klasie I. Taki certyfikat posiadają również stosowane przez nas barwniki.

Skład: 100% bawełny

Kolor: wzór biało-czarny, szaro-biały melanż, czarna lamówka

Wymiary: 70x100cm (+/- 2 cm)

Klient ma prawo zwrócić towar (odstąpić od umowy) w ciągu 14 dni od momentu otrzymania przesyłki.

Prawo odstąpienia od umowy nie przysługuje w przypadku produktów personalizowanych. 


FORMULARZ ZWROTU

FORMULARZ REKLAMACJI


Wypełniony Formularzy zwrotu / reklamacji pozwoli nam na sprawniejsze przeprowadzenie procesu, jednak nie jest konieczne do odstąpienia od umowy / zgłoszenia reklamacji. Wystarczy oświadczenie w innej formie pisemnej lub mail. Przed wysyłką zwracanego / reklamowanego towaru prosimy o maila na adres: info@namme.pl ze skanem (zdjęciem) formularza lub samą informacji o wysyłce towaru. Dzięki temu będziemy mogli monitorować, czy przesyłka do nas dotarła, a w razie zaginięcia będziemy mogli szybciej zareagować.


Towar należy odesłać na adres: 

NAME ME 

ul. Radnych 10 / 6

05-800 Pruszków 


Klient ponosi bezpośrednie koszty zwrotu towaru. 

Zwrot należności za odesłany produkt nastąpi w ciągu 14 dni kalendarzowych od momentu otrzymania przez Sklep przesyłki. Zwrot będzie dokonany przelewem na rachunek wskazany przez Klienta w Formularzu Zwrotu / Reklamacji.