facebook instagram

KOCYK MAŁEGO PODRÓŻNIKA - Z MAPĄ ŚWIATA

Kocyk małego podróżnika

Z ogromną przyjemnością i dumą przedstawiamy nowy wzór kocyka HELLO WORLD.

Kocyk, który jest idealnym prezentem dla noworodka i rodziców, którzy lubią podróże. 

Kocyk dla noworodka na powitanie ze światem

HELLO WORLD ma być symbolicznym przywitaniem maluszka ze światem. Rozczulający jest widok noworodka z mapą świata i przekazem „Cześć jestem tu nowy”. 

Magiczny to moment kiedy na świecie pojawia się wyjątkowy człowiek. Dlatego na kocyku można dodać metryczkę maluszka z wszystkimi najważniejszymi danymi narodzin: datą i godziną oraz wagą i wzrostem. W tym wzorze do metryczki możemy dodać miejsce narodzin w formie nazwy miejscowości lub współrzędnych geograficznych.

Poza takimi danymi na kocykach pojawiają się wyjątkowe hasła ważne dla rodziców lub osób, które obdarowują maluszka. Dla Aarona drukowaliśmy hasło: Born to travel, a dla Ani: Podróżować to żyć  

Idealny kocyk na podróż

Inspiracją do stworzenia kocyka z mapą świata byli nasi mali klienci i moje osobiste marzenie by kocyki towarzyszyły maluszkom w zdobywaniu świata. Hania zabrała jeden pierwszych kocyków jakie wydrukowaliśmy  na kilkumiesięczną podróż do Azji. Kocyk zdał świetnie egzamin i wtedy narodziło się to marzenie by kocyki towarzyszyły maluszkom nie tylko w codziennych spacerach, ale również w dalszych wycieczkach. Naszą najdzielniejszą podróżniczką jest Jagoda, która z rodzicami Tasteway.pl  zwiedziła już kawał świata.  Tylko w ostatniej egzotycznej podróży kocyk NAME ME odwiedził  z nią 5 różnych krajów (Hongkong, Tajwan, Wietnam, Tajlandia, Sri Lanka). 

Co najważniejsze kocyk jest idealny dla małych podróżników nie przez motyw świata jakim jest ozdobiony. Kluczowe jest to, że kocyk jest wykonany z miękkiej, bawełny. Miesiącami szukałam materiału, który będzie trwały, a jednocześnie naturalny, oddychający i odpowiedni na każdą porę roku.

Dwie warstwy mięsistej bawełny to idealna grubość kocyka do fotelika samochodowego, do przykrycia maluszka w domu w łóżeczku, w samolocie, czy w wózku na wiosennym / letnim spacerze. Dzięki temu, że materiał jest przewiewny sprawdza się nawet przy zmiennej pogodzie i w ciepłym klimacie kiedy nawet wieczorem i w nocy jest dosyć ciepło. Zimą czy jesienią na spacery przyda się oczywiście dodatkowo ciepły kombinezon lub śpiworek.  Jednak zwykle są wykonane ze sztucznych materiałów, dlatego warto maluszka okryć najpierw kocykiem z naturalnego materiału.

Taki kocyk z dzieciństwa towarzyszący maluszkowi w podróżach od pierwszych dni, będzie naprawdę wyjątkową pamiątką z dzieciństwa.

 A takie słowa napisane przy jednym z zamówień naszej nowości: „już nie możemy się doczekać, żeby kocyk zabrać w pierwszą podróż” to najpiękniejsza nagroda i satysfakcja z naszej pracy. 

Kocyk z mapą świata: http://nameme.pl/kategoria/kocyki-personalizowane-dla-niemowlat/kocyk-personalizowany-z-mapa-swiata 

Kocyk z mapą świata

Kocyk z metryczką

Hello World

Kocyk z danymi narodzin
Kocyki personalizowane: http://nameme.pl/kategoria/kocyki-personalizowane-dla-niemowlat

Czarno-białe karty dla niemowląt wspierają rozwój wzroku i innych zmysłów, a jednocześnie są świetną zabawą dla maluszka. Pobierz kontrastowe karty do druku – które są odwzorowaniem grafik z kocyków NAME ME.

SKLEP

Opinie