facebook instagram

INSTAGRAM NAME ME - 10 K OBSERWUJĄCYCH !

Jesteście wyjątkowi - 10 instagramowych historii, które wzruszyły nas do łez

Zakładając markę NAME ME miałam wiele obaw. Choć sama jako mama maluchów jestem w 100% zakochane w naszych kocykach, nie miałam pewności, jak zostaną odebrane przez klientów. Czy to nie będzie po prostu kolejny spersonalizowany gadżet? Czy zarówno rodzice, jak i maluchy docenią ten pomysł, całą koncepcją i ogromną miłość jaką wkładam w ten projekt? Czy docenią prawie rok poszukiwań i testowania dzianin, bezpieczne nadruki oraz kontrowersyjną kolorystykę?
Okazało się, że tysiące osób pokochało już nasze kocyki.  To właśnie dzięki Instagramowi najłatwiej się nam o tym przekonać. To tu codziennie oznaczacie nas na swoich zdjęciach, tu dostajemy najwięcej wiadomości. 
To niewiarygodne, że na naszym Instagramie jest już Was 10 000. Dziękujemy, że z nami jesteście i tworzycie nasze konto, na którym większość z blisko 8 00 postów to zdjęcia od Was #instamateczki. Wasze zdjęcia niezmiennie nas wzruszają, wywołują wiele niesamowitych uczuć, są celem naszej pracy i największą nagrodą.  
Chcemy dzisiaj podsumować ułamek historii kocyków NAME ME i naszego Instagrama oraz podziękować za wszystkie zdjęcia. 
Dzięki Wam nasza praca ma sens!

Przedstawimy Wam 10 pięknych instagramowych historii z maluchami i naszymi kocykami.

1. Zdjęcia, które zatrzymują czas

Zdjęcia mają magiczną moc łapania wspomnień i przechowywania ich na zawsze - przywołują nie tylko obrazy, ale przede wszystkim myśli i uczucia, które były w nas w wyjątkowych i niepowtarzalnych chwilach naszego życia. To dla nas niesamowite wyróżnienie, że to właśnie kocyki NAME ME odmierzają z Wami kolejne miesiące z życia maluszka. Takie serie przepięknie dokumentują to, czego często nawet wzrok zakochanych rodziców nie potrafi uchwycić - to, jak niesamowicie niemowlę zmienia się z miesiąca na miesiąc. Dziękujemy, że mogliśmy obserwować Wasze pierwsze wspólne miesiące i z zachwytem reagować na te wszystkie dłuższe włoski, większe brzuszki i pełne zadowolenia uśmiechy.
Cieszymy się, że z naszymi kocykami budujecie rodzinne wspomnienia.
Z Antosiem świętowaliśmy już roczek i 12 zdjęć na kolejne miesiące. 

zdjecia-noworodka-co-miesiac
Fot. Instagram @alirra

2. Kocyki dla niemowląt na każdą okazję, bez względu na porę roku

Kocyki NAME ME to nie tylko kocyk, na którym wydrukowaliśmy imię i datę urodzenia dziecka. Brak kompromisów co do jakości był dla nas podstawą, czymś, co zdecydowanie odróżnia nasze produkty od masowej produkcji gadżetów reklamowych. Chodziło nam o to by kocyki przetrwały z maluszkiem na co dzień, a nie tylko leżały w szafie z pamiątkami. W swoich wiadomościach i wpisach wielokrotnie podkreślacie, że nasz kocyk towarzyszy Wam codziennie, cały rok, niezależnie od pory roku. Cieszymy się, że nasz produkt jest nie tylko sentymentalny, ale i funkcjonalny, co uważamy zresztą za wyprawkową konieczność. Cieszymy się, że z naszymi kocykami nie rozstajecie się bez względu na pogodę.
Dzięki Instagramowi wiemy, że kocyk idealnie sprawdza się każdego dnia, a niektórzy nie rozstają się ze swoim ulubionym kocykiem. Tworzenie czegoś, co jest ulubionym przedmiotem Waszego dziecka, to największa satysfakcja, jaką potrafimy sobie wyobrazić! Najbardziej wzruszające opinie to te, kiedy piszecie:  „kocyk jest zawsze z nami”, albo „powinniście je sprzedawać w dwupakach bo nie ma kiedy wyprać tego jednego” .

kocyk-dla-niemowlaka-na-kazda-pogode
Fot. Instagram @kolobrzeskamama @fit_run_mum

3. Maluchy lubią czerń

Kolory naszych kocyków to nie tylko miłość do skandynawskiego klimatu, minimalizmu w designie i odpowiedź na trendy. Czerń i biel to kolory, które najlepiej przypadają do gustu maluchom, a kontrast tych dwóch barw jest dodatkową zaletą dla małych odkrywców. Jednak co innego jest to wiedzieć z badań, a co innego zobaczyć na własne oczy, że to działa! Przesyłacie nam mnóstwo fotografii, w których maluchy wpatrują się w swoje kocyki. A mamy dziękują nam za chwilę na wypicie ciepłej kawy w ciągu dnia.
Cieszymy się, że z naszymi kocykami maluchy poznają świat.

kontrasty-dla-dzieci
Fot. Instagram @agataczyzewska @darialigus

4. Ulubiony kocyk całego rodzeństwa

Projektując nasze kocyki myślałam o noworodkach i niemowlętach - to pod ich kątem przeglądałam materiał, wymiary czy kolory kocyków. Ogromnym zaskoczeniem były więc dla nas zamówienia na kocyki dla kilkulatków. Mimo tłumaczeń, że są to kocyki raczej dla niemowlaków, rodzice nie słuchali naszych argumentów, a ich odpowiedzi naprawdę nas zaskoczyły! Mamy nie wyobrażają sobie, że nie będą miały pamiątki tego, że wszystkie dzieci były kiedyś małymi kruszynkami ;) Wspólne zdjęcia całego rodzeństwa z naszymi kocykami to dla nas niezwykły widok.
Ogromna to satysfakcja, kiedy widzimy rodzeństwa z naszymi kocykami. A czas biegnie tak szybko, że maleństwa, którym niedawno drukowaliśmy kocyk, są już starszymi braćmi / siostrami. 

kocyk-z-metryczka
Fot. Instagram @tworzacnaszswiat.pl @doriska353 @mamapediatra_blog @mama.and.home

5. Ja też chcę!

Reakcje Waszych dzieci zaskakiwały nas wielokrotnie. Wiemy, że maluszki naprawdę rozpoznają swoje kocyki i przywiązują się do nich. Okazuje się jednak, że starszaki też dostrzegają wyjątkowość tych kocyków. Starszy brat Antosia Jasiu również zapragnął zdjęć z naszym kocykiem i zaskoczył mamę, sam aranżując przestrzeń do tego wyjątkowego zdjęcia. 
Widząc na Instagramie tą historię nie mogliśmy nie stworzyć dla Jasia jego wyjątkowego kocyka. Podobno mimo, że odrobinę przykrótki jest jego skarbem.

otulacz-bawelniany-w-koniki
Fot. Instagram @alirra

6. Zabiorę Cię ze sobą wszędzie. Nawet na koniec świata!

Kiedy projektowałam nasze kocyki, marzyłam by towarzyszyły maluszkom w podróżach. Nie sądziłam jednak, że będziecie zabierać je na koniec Świata i że to właśnie nasz kocyk okaże się absolutnie niezbędną częścią dziecięcej walizki. To prawdziwy dowód na jakość, funkcjonalność i niezawodność naszych kocyków. Podobno idealnie sprawdzają się w samolocie, w samochodzie i wszędzie na miejscu wycieczki, nawet w krajach o gorącym klimacie.  
Zabawne, że nasze kocyki zwiedziły już więcej świata niż ja w całym swoim życiu. 
Nasz największa podróżniczka Jagoda swój kocyk zabrała już w tyle miejsce, że nie jestem w stanie ich zliczyć. Tylko w ostatniej podróży #kocykstopki odwiedził z nią 5 różnych krajów (Hongkong, Tajwan, Wietnam, Tajlandia, Sri Lanka).

niemowle-w-podrozy
Fot. Instagram @fojaga @blogtasteaway @sikoreczki @ourtime.pl

Specjalnie dla małych podróżników stworzyliśmy kocyka z metryczką HELLO WORLD z mapą świata: http://nameme.pl/kategoria/kocyki-personalizowane-dla-niemowlat/kocyk-personalizowany-z-mapa-swiata

7. Już jestem na świecie!

Najbardziej niezwykłe są Wasze pierwsze zdjęcia. Cieszymy się niezmiernie, kiedy nasze kocyki stają się częścią tzw. Birth Announcement Photo - pamiątkowe zdjęcia z wszystkimi danymi narodzin, którymi informujecie rodzinę jak wielki skarb pojawił się w Waszym życiu. Takie zdjęcia były inspiracją do stworzenia kocyków z metryczką. Takie pierwsze zdjęcia z domu czy nawet jeszcze ze szpitala niezmiennie nas wzruszają i należą do tych ulubionych.
Cieszymy się, że nasze kocyki informują świat, że Maluch jest już z Wami.
Jedno z najbardziej rozczulających fotografii z metryczką - Jaśminka. Absolutnie uroczy kadr i niezwykłe imię, które zdecydowanie zapada w pamięć. 

metryczka

kocyk-dla-noworodka-do-szpitala
Fot. @sladembosychstop @olcialoli @asiasle85

8. Czy jesteś jeszcze dzidzią? :)

Nasze kocyki bywają zabawką, ochroną przed chłodem czy upałem, ulubioną przytulanką, a czasem nawet…miarką. I nie „mierzą” tylko niemowląt w pierwszym roku ich życia, ale również starszaki. Pogłoski mówią, że póki mieszczą się na kocykach, dalej są jeszcze malutcy ;)
Kocyk Olivera stał się miarą, czy maluch jest jeszcze małą dzidzią mamusi. To zdjęcie w dniu kiedy Oliver skończył 1,5 roku. 


9. Zdjęcia, które nas inspirują

Zdjęcia, które nam przesyłacie nieraz zapierają dech w piersiach i biją rekordy polubień na Instagramie. Tak pięknych kadrów my zdecydowanie nie potrafimy robić ;) Dzięki temu, że mamy Was na naszym koncie instagramowym budujemy piękny album pełen świetnych ujęć, które niezmiennie budzą zachwyt. Dziękujemy za te zdjęcia i inspirację. Myśląc o naszych produktach przed oczami mam Wasze wyjątkowe kadry. 
Cieszymy się, że nasze kocyki są tak fotogeniczne ;)

najpiekniejsze-zdjecia-noworodkow
Fot. Instagram @_mrs.mom @ monika_trenermama @mommy_little_k @fojaga @kamila.bluj @zapiski.mamy


A czasami spełniają się nasze małe marzenia np. mała Gaja z #kocykmisie w pięknym wnętrzarskim klimacie. Spójrzcie tylko na te czarne ramy okna! Marzą mi się takie we własnym domu;)

10. Jedyne Czerwone Serduszko: historia Kornelki - prawdziwej fighterki!

Tworząc nasze kocyki chciałam, żeby był to element wyprawki towarzyszącym Wam w chwilach niezwykłych - wzruszających, pierwszych, tych, które pamięta się już zawsze. Marzyłam o tym, żeby to nasz kocyk otulał Wasze maleństwo od pierwszych chwilach życia, towarzyszył zdjęciom, budował wspomnienia. Nigdy nie przypuszczałam jednak, że będzie również elementem historii niezwykle trudnych. Kiedy maluszek potrzebuje czegoś co zna i lubi, czegoś co ogrzeje go i poprawi komfort bycia w szpitalu. Gdyby nie Instagram nie wiedziałabym o tym, że towarzyszy Wam również w takich ważnych sytuacjach.  
To dla nas niesamowite wyróżnienie, że nasze kocyki mogą być wsparciem w tak trudnych momentach.
Kornelia i jedyne czerwone serduszko na naszych kocykach.
Nasza najdzielniejsza Instagramowiczka swój #kocykstopki z imieniem i otulacz w misie wiele razy musiała zabierać na szpitalne oddziały. W ubiegłym roku wszyscy trzymaliśmy kciuki za jej serduszko. To dla największej fighterki powstał jedyny i niepowtarzalny kocyk z czerwonym serduszkiem. Na cześć jej niezwykłej walki i nowego serduszka. 

kocyk-z-imieniem-kornelka
Fot. Instagram @asiasle85

Dziękujemy za to, że mogliśmy uczestniczyć w tysiącach innych niezwykłych chwil. 

Cieszymy się, że z naszymi kocykami budujecie rodzinne wspomnienia.
Cieszymy się, że z naszymi kocykami nie rozstajecie się bez względu na pogodę.
Cieszymy się, że z naszymi kocykami maluchy poznają świat.
Cieszymy się, że nasze kocyki okazały się być przydatne nawet dla starszaków.
Cieszymy się, że nasze kocyki towarzyszą fotografiom całej rodziny.
Cieszymy się, że nasze kocyki zabieracie nawet na koniec świata.
Cieszymy się, że nasze kocyki informują świat, że Maluch jest już z Wami.
Cieszymy się, że nasze kocyki dają Wam radość.
Cieszymy się, że nasze kocyki są tak fotogeniczne.
Cieszymy się, że nasze kocyki mogły być wsparciem w trudnym momencie.
To znaczy dla nas więcej, niż potrafimy ująć słowami.
Dziękujemy!

Czarno-białe karty dla niemowląt wspierają rozwój wzroku i innych zmysłów, a jednocześnie są świetną zabawą dla maluszka. Pobierz kontrastowe karty do druku – które są odwzorowaniem grafik z kocyków NAME ME.

SKLEP

Opinie