facebook instagram

AKTUALNOŚCI

Moda kołem się toczy, czyli jakie imiona były popularne w 2019 r.

miona-byly-popularne-w-20Popularne imiona w 2019 r.

Jakie były popularne imiona w 2019 roku? Moda na tradycję trwa czy zaczyna ustępować nowym trendom? Zobacz, z kim będzie się bawić Twoje dziecko.

Podnoszenie główki u niemowląt – nasze najlepsze sposoby

CZARNO-BIAŁY KOCYK


Podnoszenie główki to niezwykle ważny etap w rozwoju maluszka niemowlaka. Poznaj nasze sposoby by zachęcić maluszka do tego niełatwego ćwiczenia. 


Najpopularniejsze imiona dla dzieci - ranking 2016 / 2017

Popularne imiona w 2016 roku


Zobacz ranking najpopularniejszych imion w 2016 dla chłopców i dziewczynek. Zainspiruj się naszymi najczęściej drukowanymi imionami na kocykach personalizowanych i sprawdź jakie będą modne tego roku. Szukasz imienia dla swojego dziecka? Idealnie trafiłaś, zebraliśmy listę pięknych imion, zarówno tradycyjnych, jak i oryginalnych.

Kocyk dla niemowlaka opinie

kocyk-dla-niemowlaka-opinie

Mamy dzielą się opinią o bawełnianych kocykach dla noworodków. Przeczytaj wartościowe opinie, sprawdź jak mamy oceniają jakość naszych kocyków z bawełny.

KONTRASTOWE KARTY DLA NIEMOWLĄT

KARTY KONTRASTOWE DLA NIEMOWLĄT


Pobierz i wydrukuj 12 kontrastowych wzorów NAME ME. Baw się obrazkami z maluszkiem i wspomagaj rozwój jego wzroku.  

Sprawdź czy taka zabawa spodoba się Twojemu dziecku, jeśli już takie karty polubiło, uzupełnij je o nowe kształty z autorskimi grafikami NAME ME. 


PREZENT DLA NIEMOWLAKA

Prezent z okazji narodzin


Prezent dla niemowlaka? 7 sprawdzonych pomysłów

Podarowanie drobnego prezentu z okazji urodzin jest w dobrym tonie i cieszy się sporą popularnością. Podpowiadamy, co najlepiej sprawdzi się w roli prezentu dla noworodka.

WYPRAWKA NIEMOWLAKA

WYPRAWKA DLA NIEMOWLAKA


Wyprawka dla malucha – na dobry i bezpieczny sen

W kompletowaniu wyprawki dla niemowlaka można się pogubić. Jakie akcesoria do spanie będą najlepsze dla noworodka, niemowlaka, a co przyda się dopiero dla większego malucha? Na co zwrócić uwagę wybierając kocyk, kołderkę, czy rożek dla niemowlaka? Zobacz nasze rekomendacje.

IMIONA 2015

Imiona dla dziecka 2015


Vivienne, Max, Lorenzo, Mercedes – czyli rodzimi imiennicy nieco inaczej, na podsumowanie 2015 roku

Imię jest znakiem na całe życie, wybieranym przez rodziców dla swoich dzieci. Elementem autoprezentacji, który może mieć wpływ na późniejszą samoocenę. Wielu rodziców wciąż liczy się z symboliką tradycyjnych imion, wielu szuka w nich powiewu oryginalności i nowego brzmienia. Tym ostatnim sprzyjają zresztą wprowadzone na początku 2015 roku przepisy, pozwalające nadawać polskim dzieciom obco brzmiące imiona.


Czarno-białe karty dla niemowląt wspierają rozwój wzroku i innych zmysłów, a jednocześnie są świetną zabawą dla maluszka. Pobierz kontrastowe karty do druku – które są odwzorowaniem grafik z kocyków NAME ME.

SKLEP

Opinie