facebook instagram

PODUSZKA Z IMIENIEM - BĄCZEK

68.00 zł

CZAS REALIZACJI DO 3 TYGODNI

Poduszka ozdobiona dużym printem będzie idealnym dopełnieniem wystroju pokoju dziecięcego.

Noworodki powinny spać na płaskim materacyku, mimo tego nasza poduszka przyda się od pierwszych dni życia maluszka. Poza funkcją dekoracyjną znajdzie  wiele praktycznych zastosowań: pomoże w  ułożeniu dziecka w pozycji na boku, zabezpieczy przed przypadkowym przekręceniem,  podtrzyma  główkę maluszka mającego tendencję do przekręcania jej na jedną stronę – jednym słowem okaże się przydatnym elementem wyprawki dla noworodka lub niemowlaka. To również doskonała propozycja na prezent dla maluszka, który jednocześnie będzie miłą pamiątką z pierwszych miesięcy życia – istnieje możliwość, by zamieścić na niej imię dziecka.

Dzięki czarnej grafice poduszka może być  pierwszym elementem, na którym noworodek będzie mógł skupić wzrok.  Początkowo maluszki dostrzegają tylko kontrastowe zestawienia i najchętniej patrzą na czarno-białe proste kształty.

Poszewka uszyta jest  z najwyższej  jakości bawełny. Dzianina i barwniki posiadają certyfikaty OEKO – TEX 100 w najwyższej klasie I - co potwierdza, że są bezpieczne dla niemowląt.

Kolor: biało-czarny,  tył poszewki biały                

Wymiary:  30x40cm (+/- 1 cm)

Zapięcie: suwak z tyłu poduszki

Poduszka: materiał bawełna, wypełnieniem poliestrowym