facebook instagram

AKTUALNOŚCI

Podnoszenie główki u niemowląt – nasze najlepsze sposoby

Podnoszenie główki to niezwykle ważny etap w rozwoju maluszka niemowlaka. Poznaj nasze sposoby by zachęcić maluszka do tego niełatwego ćwiczenia. 

Czarno-biały kocyk dla noworodka

Najpopularniejsze imiona dla dzieci - ranking 2016 / 2017

Zobacz ranking najpopularniejszych imion w 2016 dla chłopców i dziewczynek. Zainspiruj się naszymi najczęściej drukowanymi imionami na kocykach personalizowanych i sprawdź jakie będą modne tego roku. Szukasz imienia dla swojego dziecka? Idealnie trafiłaś, zebraliśmy listę pięknych imion, zarówno tradycyjnych, jak i oryginalnych.

Popularne imiona w 2016 roku

Kocyk dla niemowlaka opinie

Mamy dzielą się opinią o bawełnianych kocykach dla noworodków. Przeczytaj wartościowe opinie, sprawdź jak mamy oceniają jakość naszych kocyków z bawełny.  

Kocyk dla noworodka


KONTRASTOWE KARTY DLA NIEMOWLĄT

Pobierz i wydrukuj 12 kontrastowych wzorów NAME ME. Baw się obrazkami z maluszkiem i wspomagaj rozwój jego wzroku.  

Sprawdź czy taka zabawa spodoba się Twojemu dziecku, jeśli już takie karty polubiło, uzupełnij je o nowe kształty z autorskimi grafikami NAME ME. 

Karty kontrastowe dla niemowląt


PREZENT DLA NIEMOWLAKA

Prezent dla niemowlaka? 7 sprawdzonych pomysłów

Podarowanie drobnego prezentu z okazji urodzin jest w dobrym tonie i cieszy się sporą popularnością. Podpowiadamy, co najlepiej sprawdzi się w roli prezentu dla noworodka.

Prezent z okazji narodzinWYPRAWKA NIEMOWLAKA

Wyprawka dla malucha – na dobry i bezpieczny sen

W kompletowaniu wyprawki dla niemowlaka można się pogubić. Jakie akcesoria do spanie będą najlepsze dla noworodka, niemowlaka, a co przyda się dopiero dla większego malucha? Na co zwrócić uwagę wybierając kocyk, kołderkę, czy rożek dla niemowlaka? Zobacz nasze rekomendacje.

Wyprawka dla noworodka

PREZENT DLA BABCI I DZIADKA

Prezenty dla dziadków z okazji ich święta – nasze propozycje

Gdy w domu mamy malucha, który niekoniecznie jest jeszcze w stanie przygotować samodzielną laurkę, możemy posiłkować się kilkoma sprawdzonymi i oryginalnymi, prezentowymi pomysłami. Taki symboliczny podarunek od wnuka, nawet tego dopiero co urodzonego, jest istotny również z tego względu, że oswaja dziadków z nową rolą i może być dla nich ważną pamiątką na resztę życia. Obok kultowych już odcisków stópek niemowlaka, mamy dla was kilka innych propozycji...

Prezent dla dziadków od niemowlaka


IMIONA 2015

Vivienne, Max, Lorenzo, Mercedes – czyli rodzimi imiennicy nieco inaczej, na podsumowanie 2015 roku

Imię jest znakiem na całe życie, wybieranym przez rodziców dla swoich dzieci. Elementem autoprezentacji, który może mieć wpływ na późniejszą samoocenę. Wielu rodziców wciąż liczy się z symboliką tradycyjnych imion, wielu szuka w nich powiewu oryginalności i nowego brzmienia. Tym ostatnim sprzyjają zresztą wprowadzone na początku 2015 roku przepisy, pozwalające nadawać polskim dzieciom obco brzmiące imiona.

Imiona dla dziecka 2015


Czarno-białe karty dla niemowląt wspierają rozwój wzroku i innych zmysłów, a jednocześnie są świetną zabawą dla maluszka. Pobierz kontrastowe karty do druku – które są odwzorowaniem grafik z kocyków NAME ME.

PRODUKTY